Ne ofrojmë pajisje të cilësisë së lartë

PAJISJET

 • KT-cummins Series Diesel Generator

  Gjeneratori me naftë KT-cummins

  Përshkrimi: KT-cummins Series Diesel Generator Cummins (NYSE: CMI) u themelua në 1919 dhe ka selinë në Columbus, Indiana, USA. Cummins është emëruar pas themeluesit të saj, Claire Lyle Cummins, e cila është një autore mekanike dhe shpikës mekanike autodidakt. Selia e Cummins është në Columbus, Indiana, SHBA. Kompania ofron shërbime për klientët përmes 550 agjencive të saj të shpërndarjes dhe më shumë se 5,000 pikave të shitjes në më shumë se 160 vende dhe rajone të botës. Cummins ka 34,600 ...

 • KT-Mitsubishi Series Diesel Generator

  Gjeneratori me naftë KT-Mitsubishi

  Përshkrimi: Mitsubishi Heavy Industries Co të Japonisë, Ltd u krijua në 1884. isshtë një nga 500 kompanitë më të mira në botë dhe renditet e dyta në kategorinë e makinerive të përgjithshme. Mitsubishi Heavy Industries filloi të zhvillojë dhe prodhojë motorë me naftë dhe grupe gjeneratorësh në 1917. Projektimi, prodhimi dhe testimi i përbërësve kryesorë të tij u përfunduan ekskluzivisht nga Mitsubishi Heavy Industries. Grupet e gjeneratorëve me naftë Mitsubishi mund të punojnë të qëndrueshme nën kushte të rënda mjedisore ...

 • KT-Deutz Series Diesel Generator

  Gjenerator dizel i serive KT-Deutz

  Përshkrimi: Deutz FAW (Dalian) Diesel Engine Co., Ltd. është formuar nga themeluesi i industrisë botërore të motorëve - Gjerman Deutz AG dhe industria kineze e automobilave Udhëheqësi i Kinës FAW Group Corporation ka investuar një total prej 1.4 miliardë RMB në një Raporti 50% dhe u krijua në Gusht 2007. Ka 2,000 të punësuar dhe një kapacitet prodhimi vjetor prej 200,000 njësi. Kompania ka një platformë fuqie të klasit botëror. Produktet kryesore janë C, E ∕ F, DEUTZ tre platforma të produkteve, tre o seri ...

 • KT-Perkins Series Diesel Generator

  Gjenerator dizel i serive KT-Perkins

  Përshkrimi: Perkins Engine Co., Ltd. është një degë e Caterpillar Corporation dhe është një nga furnizuesit kryesorë në botë të motorëve me naftë dhe gaz natyror jashtë rrugës. Perkins Engine Co., Ltd. u krijua në vitin 1932, me një prodhim vjetor prej afro 400,000 motorësh. Perkins siguron motorë me naftë dhe gaz 4-2000 kW për prodhuesit e mëdhenj të pajisjeve të energjisë si Chrysler, Ferguson dhe Wilson. Më shumë se 800 prodhues kryesorë zgjedhin zgjidhje të energjisë Perkins në bujqësi, gjenerim të energjisë ...

 • KT-Doosan Series Diesel Generator

  Gjeneratori i naftës KT-Doosan

  Përshkrimi: Doosan Mobile Power është një ndarje e Grupit Doosan të Koresë së Jugut. Në nëntor 2007, Doosan Group, një nga kompanitë e Fortune 500 në botë, bleu një pjesë të bizneseve të Ingersoll Rand. Pas një serie integrimesh biznesi, Divos Power Mobile Division u krijua më në fund. Doosan Mobile Power ofron pajisje të lëvizshme të energjisë për infrastrukturën globale, minierat, ndërtimin e anijeve, zhvillimin e energjisë dhe industri të tjera të ndërtimit inxhinierike, duke përfshirë ajrin celular c ...

 • KT Ricardo Series Diesel Generator

  Gjenerator dizel i serive KT Ricardo

  Përshkrimi: Gjenerator Diesel Engine Motor Series me një avantazh të mirë çmimi Gama e Produkteve: Ricardo Genset, Kofo Genset, Ricardo Diesel Generator, Kofo Diesel Generator, Ricardo Kofo Power Station Generator, Genset, set Generator, Central Power, Set Generating, Kentpower, Cummins Gjenerator Diesel, Pjesë Gjeneratori, Pjesë Geneset, Gjenerator Perkins, Specifikim Gjeneratori i Heshtur i Diesel:

 • KT-Yanmar Series Diesel Generator

  Gjeneratori i naftës KT-Yanmar

  Përshkrimi: Yanmar është një prodhues japonez i motorëve me naftë me një histori prej më shumë se 100 vjet. Kompania prodhon motorë për një gamë të gjerë aplikimesh: rrota deti, pajisje ndërtimi, pajisje bujqësore dhe grupe gjeneratorësh. Selia e kompanisë është në Chaya, North District, Osaka, Japoni. YANMAR Co e Japonisë, Ltd ka udhëhequr botën në produkte miqësore me mjedisin me emisione të ulëta të ndotjes, zhurmë të ulët dhe dridhje të ulët. Qëllimi i Yanmar është të bëjë en ...

 • KT Yuchai Series Diesel Generator

  Gjenerator dizel i serive KT Yuchai

  Përshkrimi: E themeluar në vitin 1951, Guangxi Yuchai Machinery Group Co, Ltd (shkurtimisht Grupi Yuchai) ka selinë në Yulin, Rajoni Autonom i Guangxi Zhuang. Shtë një kompani në menaxhimin e investimeve dhe financimit, e përqendruar në funksionimin e kapitalit dhe menaxhimin e aseteve. Si një konglomerat në shkallë të gjerë të biznesit në pronësi të shtetit, ai ka më shumë se 30 filiale tërësisht në pronësi, mbajtje ose aksione, me asete totale prej 40.5 miliardë juan dhe gati 20,000 të punësuar. Grupi Yuchai është një djegie e brendshme ...

Na besoni, na zgjidhni

Rreth Nesh

 • sss

Përshkrim i shkurtër:

CO MEKANIKE DHE ELEKTRIKE FUJIAN KENT, LTD (shkurt KENTPOWER), themeluar në 2005 me një kapital të regjistruar prej 15 milion USD, dizajnimin dhe prodhimin e grupeve të gjeneratorëve me naftë, grupe gjeneratorësh të gazit natyror, sistemin e energjisë diellore, montimin, shitjen dhe mirëmbajtjen e integruar shërbimi Kompania e vendosur në qytetin Fuzhou, provinca Fujian, me një sipërfaqe prej 100000 metra katrorë, mbi 100 të punësuar. Produktet e saj përdoren kryesisht si fuqi rezervë ose energji emergjente në shumë fusha të rëndësishme, duke përfshirë autostradat, hekurudhat, pallate, hotele, miniera, shkolla, spitale, hotele, fabrika dhe telekomunikacion dhe sistem financiar, etj.

Lajmet e kompanisë dhe lajmet e industrisë

Lajme

 • GENERATOR DIESEL GARATOR PER RREDHJEN E BURRES SE KAFSHEVE

   Industria e akuakulturës është rritur nga shkalla tradicionale në nevojën për operacione të mekanizuara. Përpunimi i ushqimit, pajisjet e shumimit, dhe pajisjet e ventilimit dhe ftohjes janë të gjitha të mekanizuara, gjë që përcakton se d ...

 • GARATORI SPITAL STANDBY DIESEL

  Grupi i gjeneratorit të energjisë rezervë spitalor dhe furnizimi me energji rezervë i bankës kanë të njëjtat kërkesa. Të dy kanë karakteristikat e furnizimit me energji të vazhdueshme dhe mjedisit të qetë. Ata kanë kërkesa të rrepta për qëndrueshmërinë e performancës ...

 • GENERATOR DIZEL SET P SETR INDUSTRIN E KOMUNIKIMIT

  KENTPOWER e bën komunikimin më të sigurt. Grupet e gjeneratorëve të naftës përdoren kryesisht për konsum të energjisë në stacionet në industrinë e komunikimeve. Stacionet e nivelit krahinor janë rreth 800KW, dhe stacionet e nivelit komunal janë 300-400KW. Në përgjithësi, përdorimi ...

 • SET GENERATOR FUSHA DIZEL

  Kërkesa e performancës së gjeneratorit me naftë për ndërtimin e terrenit është të ketë një aftësi anti-korrozioni shumë të zgjeruar dhe mund të përdoret jashtë në të gjitha motet. Përdoruesi mund të lëvizë lehtë, të ketë performancë të qëndrueshme dhe funksionim të lehtë. KENTPOWER është një veçori e veçantë e produktit për fushën: 1. ...

 • GARATORI I ARMY DIESEL

  Grupi gjenerator ushtarak është një pajisje e rëndësishme për furnizimin me energji elektrike për pajisjet e armëve në kushtet e fushës. Përdoret kryesisht për të siguruar fuqi të sigurt, të besueshme dhe efektive për pajisjet e armëve, komandën luftarake dhe mbështetjen e pajisjeve, për të siguruar efektivitetin e luftimit të pajisjeve të armëve dhe efektet ...