• head_banner_01

Контактирајте не

ФУЏИАН КЕНТ МЕХАНИЧКА И ЕЛЕКТРИЧНА СО., ООД

Адреса

Канцеларија Додај: бр.12, Северен пат Џинжу, округ Кангшан, Фужоу, Кина

Додај фабрика: Индустриска зона Tieling, град Ганже, округ Минхоу, Фужоу, Кина

Е-пошта

Телефон

  • 0086-18065190089
  •  

Часови

  • Понеделник-петок: од 9 до 18 часот
  • Сабота, Недела: Затворено

WhatsApp

САКАТЕ ДА РАБОТЕТЕ СО НАС?

Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја